Půjčka bez doložení příjmu a bez registru

Žádali jste nedávno úvěr u banky a zjistili jste, že bez stabilního a vysokého měsíčního příjmu, bez ručitele a bez jiných dluhů to prostě nepůjde? Dosud jste neslyšeli o nebankovních možnostech půjčky? Půjčka bez doložení příjmu a registru je určena pro všechny osoby, které nechtějí do půjčky zatahovat ručitele a nemusejí dokládat potvrzení o pravidelném příjmu ze zaměstnání nebo podnikání. Veškeré vyřizování a schvalovací proces probíhají ve velmi krátkém čase a vy se peněz dočkáte i do 24 hodin po podpisu smlouvy – ať už v hotovosti nebo převodem na bankovní účet. Okamžitou půjčku lze využít na cokoliv.

I se záznamem v registru můžete získat půjčku

Graf splátek půjčky bez doložení příjmů

Půjčka bez doložení příjmu a registru vyniká především rychlostí a malou potřebou shánění různých dokumentů. Ve většině případů stačí doložit pouze osobní doklady k ověření totožnosti, využívají se někdy i pro kontrolu dva druhy – například občanský průkaz, cestovní pas, řidičský průkaz. Celý půjčkový rituál začíná na webových stránkách poskytovatelů, kam jednoduše zavítáte, přečtete si vše zajímavé a v případě kladného rozhodnutí se pustíte do žádosti. Půjčka bez doložení příjmu a registru nevyžaduje chození na žádný úřad, online formulář opatříte základními údaji včetně kontaktních spojení a vše odešlete kliknutím s poznámkou „odeslat“ nebo „poslat žádost“. Na základě uvedeného e-mailu a telefonu vás zkontaktuje zaměstnanec společnosti a dohodne případné detaily. Při rozhodování nebude nikdo prohledávat registry dlužníků a úvěrů u ostatních bank a nebankovních společností, což se stane výhodné hlavně pro jedince s již splácenými úvěry nebo s resty na placení půjčky.

Na co si dát u půjčky bez doložení příjmu a registru pozor? Ne vždy se jedná o seriozní firmy, proto si dobře promyslete vše, než podepíšete smlouvu, která pro vás bude značně nevýhodná a zbytečně vás připraví o peníze.

Získejte půjčku ještě dnes pomocí online formuláře.

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *