Jak jsem si předem zařídil půjčku bez potvrzení příjmů

Potřebujete půjčit větší, či menší finanční obnos a nevíte, na koho se obrátit s prosbou o pomoc? Pokud nechcete chodit za rodinou nebo blízkými přáteli, můžete zkusit banku. Tam vás ale bohužel mohou odmítnout kvůli nedostatečnému příjmu nebo záznamu v registru dlužníků. Do tohoto registru se snadno dostanete nezaplacenou splátkou za auto nebo exotickou dovolenou. Naděje na schválení bankovní půjčky se tedy může rozplynout jako cigaretový kouř. Jediným řešením v takové situaci je nebankovní půjčka. Jak ale vybrat tu správnou? Odpověď bude předmětem tohoto článku.

Nedostatečný příjem?

Jak již bylo výše zmíněno, banka vám nepůjčí v případě, že neshledá váš měsíční příjem dostatečný. A řekněme si upřímně – současné platy se tomu prezentovanému rádoby „průměru“ přibližují jen vzdáleně. Spousta z nás se musí spokojit s jakousi almužnou, za kterou je nutno zaplatit nájem, potraviny, případně léčebné výlohy, lyžařský výcvik dítka, nebo školní obědy a spoustu dalšího. Není se proto čemu divit, že bankovní účet zeje ke konci měsíce prázdnotou a na splátku půjčky zkrátka nezbývá. To si banky uvědomují a proto vám úvěr nebo půjčku schválit jednoduše nemusí.

Nízký příjem nemusí představovat problém!

Nevěříte v pravdivost tohoto tvrzení? Tak věřte. I když vám banka nepůjčí, obrátit se můžete na některou z nebankovních institucí, které vám poskytnou půjčku bez potvrzení příjmů. V překladu to znamená, že danou firmu vaše finanční situace vůbec nezajímá. Takovou půjčku bez potvrzení příjmů si můžete sjednat pěkně z pohodlí svého domova a to zejména prostřednictvím internetu. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a peníze se mohou na vašem účtu objevit třeba hned druhý den. U takových půjček samozřejmě platí vyšší riziko, které je vykupováno vyššími úroky. Je-li vaše situace opravdu tíživá, tato dostupná finanční injekce vám ale rozhodně přijde vhod.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *