Kde sehnat rychlé půjčky bez potvrzení příjmů

Potřebujete vylepšit svůj domácí rozpočet? Na výplatu je ještě příliš pozdě, ale menší finanční injekce by vám zkrátka „bodla“? Vaše první kroky vedou zaručeně do banky. Tam ale můžete narazit na neochotu bankovních činitelů, kteří budou zkoumat vaše příjmy, jejich pravidelnost i to, zda jste neměli v minulosti se splácením půjčky, hypotéky nebo leasingu sebemenší problémy. Co dělat v případě, že vám banka nepůjčí? Poslední možností je obrátit se na nebankovní instituce. Kde tyto instituce hledat? Odpovědí vám mohou být následující řádky.

1. Internet

Tento zdroj je zřejmě tím nejobsáhlejším a nepohodlnějším. Pěkně z pohodlí svého domova si vyhledáte konkrétní společnosti, které půjčky bez potvrzení příjmů nabízejí a porovnáte jejich podmínky. Nedívejte se pouze na hodnotu RPSN, ale zkoumejte také to, zda si společnost účtuje poplatky za vedení, či zprostředkování úvěru a v jakém časovém intervalu je nutno vypůjčené finance vracet (nemusí se vždy jednat o měsíční splátky!).

2. Tiskoviny

Také v nejrůznějších časopisech, novinách nebo inzertních tiskovinách můžete narazit na nabídky nebankovních institucí, které se zaměřují na půjčky bez potvrzení příjmů zejména z vašeho okolí. U konkrétního inzerátu je vždy uvedeno telefonní číslo nebo jiný kontakt, na základě kterého se můžete domluvit na podrobnějších podmínkách poskytnutí půjčky.

3. Nabídky „na ulici“

Spousta nabídek „zaručeně výhodných půjček“ je vylepeno všude kolem nás. Jednat se může o zastávky, sloupy nebo kteroukoliv jinou plochu, která je doslova zahlcena množstvím nejrůznějších nabídek. Obecně platí, že odpovídat na tyto finanční nabídky je poněkud riskantní. Pokud se přeci jen rozhodnete některou z firem oslovit, vždy si o ní zjistěte dostatek informací a referencí klientů. V opačném případě můžete nepříjemně narazit.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *