Pohodlné řešení krize – rychlá půjčka na účet

Ekonomická krize má v České republice dlouhé trvání. Ačkoli se ze všech stran ozývají názory, že naše ekonomika je pomalu oživována a prožívá postupnou konjunkturu, mnoho domácností tvrdí pravý opak. A není se čemu divit – snižování stavů ve firmách, ale i snižování mezd vedou k vybírání dávno nastřádaných úspor. Co ale dělat v případě, že tyto úspory došly nebo jednoduše chybí? Řešením může být rychlá půjčka na účet.

Kde takovou půjčku seženu?

Odpověď přinášejí buďto banky nebo nebankovní instituce. Pokud požádáte o pomoc banku, připravte se na poměrně zdlouhavý a náročný proces, v rámci kterého bude bankovní úředník zkoumat, zda nemáte záznam v registru dlužníků, i to, jestli je váš měsíční příjem dostatečný. Nutno podotknout, že většina žádostí o rychlou bankovní půjčku končí jejich zamítnutím. Co dělat potom? Dalším řešením je oslovení nebankovních institucí, které jsou ke svým klientům mnohonásobně vstřícnější a v souvislosti s poskytováním půjček také nesrovnatelně ochotnější.

Jak o rychlou půjčku na účet zažádám?

Pokud jste si vybrali nebankovní instituci, žádost o rychlou půjčku můžete vyplnit pěkně z pohodlí svého domova prostřednictvím internetového formuláře, který na svých stránkách nebankovní společnosti často uveřejňují. Jeho vyplnění vám nezabere více, než pár minut. Ihned po odeslání vás bude kontaktovat zástupce společnosti, který s vámi dojedná potřebné detaily. Nutno podotknout, že nebankovní instituce ve většině případů nenahlížejí do registru dlužníků ani nezkoumají výši vašeho platu.

Jak a kdy své peníze získám?

Pro ověření vašeho bankovního konta, na které má být částka připsána, je nutno zaslat haléřovou nebo korunovou položku na účet společnosti. Peníze vám následně mohou být poskytnuty obratem (v případě, že máte účet vedený u některé z partnerských bank) nebo v rámci několika pracovních dnů.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *