Existují půjčky bez registru, potvrzení přijmu a poplatku předem? Ano!

Dostali jste se do tíživé finanční situace a vybíráte půjčku, která by vám ji pomohla vyřešit? Pak s největší pravděpodobností vždy narazíte na něco, co vás na konkrétním spotřebitelském úvěru bude krajně znepokojovat. Na mysli máme třeba to, že máte záznam v registru a banka vám z tohoto důvodu odmítne půjčku schválit. Na neochotu půjčovat menší, či větší finanční obnos můžete narazit také v případě, že jste nezaměstnaní nebo je váš příjem minimální. A pokud již narazíte na půjčku, u které se nikdo neptá na záznamy v registrech ani váš plat, s největší pravděpodobností po vás budou vyžadovat nějaký ten poplatek předem. Nezoufejte, půjčky bez registru, potvrzení příjmu a poplatku předem opravdu existují. Je jenom potřeba pořádně hledat!

Kdo poskytuje tento druh půjčky?

U banky s těmito nároky asi nepochodíte. Obrátit se tedy budete muset na nebankovní instituci. Nebankovní instituce jsou ke svým klientům mnohonásobně přístupnější, a co se týče poskytování půjček také ochotnější, než instituce bankovní. Nic nezkazíte, pokud si půjčky bez registru a potvrzení příjmu vyhledáte na internetu. Zde je k nalezení opravdu velké množství nejen praktických informací, ale také poskytovatelů, v jejichž produktovém portfoliu se tento typ půjček objevuje.

Co když po mě budou žádat poplatek předem?

V žádném případě nikomu neplaťte předem. Neskládejte zálohy a nenechte si účtovat poplatky ještě před tím, než vám bude samotná půjčka schválena a poskytnuta. Pokud na nějakou takovou instituci narazíte, s největší pravděpodobností jí nepůjde o blaho vaše, ale blaho jejich kapsy. Pokud byste zaplatili zálohu nebo např. administrativní poplatek, za který se nejrůznější částky chytře schovávají, vesměs neuvidíte ani poskytnutou zálohu ani vyřízenou půjčku.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *