Existují půjčky bez registru, potvrzení přijmu a poplatku předem? Ano!

Dostali jste se do tíživé finanční situace a vybíráte půjčku, která by vám ji pomohla vyřešit? Pak s největší pravděpodobností vždy narazíte na něco, co vás na konkrétním spotřebitelském úvěru bude krajně znepokojovat. Na mysli máme třeba to, že máte záznam v registru a banka vám z tohoto důvodu odmítne půjčku schválit. Na neochotu půjčovat menší, či větší finanční obnos můžete narazit také v případě, že jste nezaměstnaní nebo je váš příjem minimální. A pokud již narazíte na půjčku, u které se nikdo neptá na záznamy v registrech ani váš plat, s největší pravděpodobností po vás budou vyžadovat nějaký ten poplatek předem. Nezoufejte, půjčky bez registru, potvrzení příjmu a poplatku předem opravdu existují. Je jenom potřeba pořádně hledat!

Kdo poskytuje tento druh půjčky?

U banky s těmito nároky asi nepochodíte. Obrátit se tedy budete muset na nebankovní instituci. Nebankovní instituce jsou ke svým klientům mnohonásobně přístupnější, a co se týče poskytování půjček také ochotnější, než instituce bankovní. Nic nezkazíte, pokud si půjčky bez registru a potvrzení příjmu vyhledáte na internetu. Zde je k nalezení opravdu velké množství nejen praktických informací, ale také poskytovatelů, v jejichž produktovém portfoliu se tento typ půjček objevuje.

Co když po mě budou žádat poplatek předem?

V žádném případě nikomu neplaťte předem. Neskládejte zálohy a nenechte si účtovat poplatky ještě před tím, než vám bude samotná půjčka schválena a poskytnuta. Pokud na nějakou takovou instituci narazíte, s největší pravděpodobností jí nepůjde o blaho vaše, ale blaho jejich kapsy. Pokud byste zaplatili zálohu nebo např. administrativní poplatek, za který se nejrůznější částky chytře schovávají, vesměs neuvidíte ani poskytnutou zálohu ani vyřízenou půjčku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *