Jak jednoduše získáte soukromou půjčku v Brně?

Ani Brnu se nevyhnula stále se navyšující nezaměstnanost a zvyšující se počet lidí, kteří žijí od výplaty k výplatě. Je-li to i váš případ, jistě jste již někdy v minulosti hledali někoho, kdo by vám mohl poskytnout určitý objem finančních prostředků. Pokud se k nepříznivé finanční situaci přidala navíc i závažná nemoc jednoho z manželů nebo ztráta zaměstnání, dostali jste se s největší pravděpodobností do pěkného maléru, který mohl vyústit až k vašemu zápisu do některého z registrů dlužníků. A v tuto chvíli se pro vás uzavřela možnost bankovních a také některých nebankovních půjček. Co dělat v takové situaci? Vyzkoušet můžete ještě půjčky od soukromých osob, které se nacházejí ve vašem okolí. Jaké úskalí a výhody má tento typ půjček? Odpověď hledejte o pár řádků níže.

3Výhody půjček od soukromých osob

Pokud se rozhodnete půjčit si u soukromých osob, zpravidla se nemusíte bát toho, že by vám nevyšly vstříc. Při půjčce od soukromníků se také předpokládá, že máte nějaké nesplacené závazky z minulosti, takže se lidé poskytující tento druh finanční podpory často ani nedotazují na to, zda máte zápis v registru dlužníků nebo zda jste schopni něčím ručit. Tato skutečnost je však vykoupena řadou nevýhod.

Nevýhody půjček od soukromých osob

Mezi hlavní nevýhodu půjček od soukromých osob patří výše poplatků. Za riziko, které tyto osoby podstupují, si pochopitelně také musí účtovat poplatky, které rozhodně nepatří mezi ty nejnižší. Setkat se můžete s poplatkem za zprostředkování nebo vyřízení půjčky nebo poplatkem za předčasné nebo pozdní splacení.  Kromě jiného se připravte na poměrně vysoké úroky a případné pokuty za prodlení se splacením. Pokud však potřebujete peníze rychle a nemáte jinačí možnost, jsou půjčky od soukromých poskytovatelů jediným možným řešením.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *