Ihned půjčka ve zkušební době? Jde to!

ihned půjčka ve zkušební doběVzít si půjčku může být závazek i na několik let. Několik let, které se mohou neblaze zapsat do vaší paměti. Proto je důležité, abyste měli možnost si své rozhodnutí skutečně dobře promyslet a případně jej i do určité doby pozměnit. To umožňuje půjčka ve zkušební době.

Kdo poskytuje půjčku na zkušební dobu?

Ihned půjčka ve zkušební době je poskytována stále více ekonomickými subjekty. Jedná se například i o Českou spořitelnu. Ta poskytuje prakticky ihned půjčku s možností jejího vrácení do 60 dnů od jejího schválení. Tuto možnost najdete jak u klasické půjčky na částku od dvaceti do 600 tisíc korun, tak i u studentské půjčky. Pokud tedy nejste se smlouvou, s produktem, nebo prostě podmínkami spokojeni, bez jakýchkoliv poplatků, pokut či penále můžete od smlouvy odstoupit a samozřejmě beztrestně peníze ihned vrátit.

Jaké jsou další parametry těchto půjček?

U půjčky pro studenty jsou parametry poměrně jasné – částka k zapůjčení činí od dvaceti do 300 tisíc korun, doba splatnosti je stanovena na jeden rok až deset let a úroková sazba je pevně stanovena na 8,9% ročně. U obyčejné půjčky se jedná o zajímavější nabídku. Půjčit si můžete na cokoliv až 600 tisíc korun, splácet můžete až sedm let, půjčka je poskytována bez nutnosti zajištění a navíc si sami můžete určit výši splátek a termín měsíční splátky.

Jaké další detaily se skrývají u klasické půjčky od České spořitelny?

Zaujala vás nabídky půjčky od České spořitelny? Ani se není čemu divit. Jedná se o skutečně velice zajímavou půjčku, která má mnohem více detailů a výhod, než které jsme tady popsali. Jedná se například o možnost odložit si až dvakrát ročně řádné měsíční splátky, nebo podle potřeby snížit či zvýšit měsíční splátku až o polovinu nebo v neposlední řadě možnost změnit si datum měsíční splátky. Tím, že je tato půjčka poskytována naprosto bezúčelně, má ještě mnohem, mnohem více možností, než ostatní úvěry, které jsou Českou spořitelnou poskytovány.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *