Nebankovní půjčky bez pobytu v ČR aneb jak si půjčit, když jste cizinec?

Nebankovní půjčky bez pobytu v ČR aneb jak si půjčit u nás, když jste cizinec?V České republice se rok od roku zvyšuje počet cizinců. Ti zde tráví buď letní dovolenou, nebo rovnou zakládají rodiny a plánují budoucnost. Patříte-li ke druhé skupině lidí, určitě víte, že v některých chvílích je to s penězi velice složité a ani nejoddanější přátelé mnohdy nemohou pomoci. Pak už je poslední možností půjčka. Jenže pokud navštívíte několik českých bank, zjistíte, že prakticky žádná neposkytuje finanční úvěry cizincům. Takže co teď?

Pomohou nebankovní půjčky bez pobytu v ČR

V takové chvíli můžou pomoct už jen nebankovní půjčky bez pobytu v ČR. Jenže ty taky neposkytuje kde kdo. Musíte trochu hledat a pátrat, abyste našli skutečně seriózní a kvalitní subjekt, který takové půjčky poskytuje. Nemusíte se však vůbec bát! My už jsme náš český nebankovní trh prošli za vás a našli hned dvě společnosti, které poskytují úvěry i cizincům nebo lidem bez trvalého pobytu v České republice.

Jaké společnosti poskytují nebankovní půjčky bez pobytu v ČR?

Pokud nemáte trvalý pobyt na území České republiky a potřebujete-li finanční injekci, bude nejlepší obrátit se na takové finanční instituce, které poskytují své půjčky prostřednictvím SMS. Často totiž odešlete pouze nejnutnější údaje a subjekt dál nezkoumá, zda jste nebo nejste z ČR. Takovou společností je Ferratum. U té totiž nepotřebujete žádné doklady, a tudíž ani české občanství nebo zdejší trvalý pobyt. Další společností, která má pouze podmínku předložení dokladů totožnosti, je Home Credit. I tento velký úvěrový gigant, který poskytuje částky až 150 tisíc korun, vám může pomoct.

Jaké jsou další možnosti?

Nechcete-li se obracet na žádný z těchto subjektu z obav, že by vám stejně nepůjčili, můžete se obrátit ještě na zastavárnu. Vlastníte-li totiž v České republice například auto, elektroniku, zajímavé věci, knihy nebo nepotřebné oblečení, můžete toto všechno zastavit a získat tak další důležité korunky do budoucna. Samozřejmě naprosto nejlepší jsou velké věci, za které dostanete více peněz, ovšem i malá částka může mnohdy tvořit tenkou hranici mezi chudobou a normálním životem.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *