Proč nežádat o půjčku bez doložení příjmů v bance? 2 neprůstřelné důvody pro vás

Proč nežádat o půjčku bez doložení příjmů v bance? 2 neprůstřelné důvody pro vásJe vaše stávající finanční situace neúnosná? Ze všech stran se na vás valí nezaplacené složenky? Nemáte žádné finanční rezervy a potřebujete uhradit nájem, fakturu od telefonního operátora nebo snad školní obědy pro své dítko? Pokud jste na tuto otázku odpověděli kladně, pak budete s největší pravděpodobností uvažovat o půjčce. Drtivá většina zájemců o finanční výpomoc míří v první řadě do banky. Pokud jsou ovšem vaše příjmy minimální nebo jste dokonce vedeni na úřadu práce, pak byste měli na návštěvu banky pěkně rychle zapomenout. Proč? Máme pro vás 2 neprůstřelné důvody.

Důvod č. 1 – banka nechce podstupovat riziko

Jelikož potřebuje banka jistotu, že má klient z čeho vypůjčené finance uhradit, je příjem klienta jednou ze zásadních podmínek při schvalování žádosti. Patříte-li mezi klienty bez příjmu, pro banku jste krajně rizikovým klientem a půjčku vám jednoduše neschválí, ani kdybyste sebevíce chtěli.

Důvod č. 2 – půjčky bez doložení příjmů nejsou v portfoliích bank

 

Jak jsme již zmínili výše – banka nechce poskytovat půjčky rizikovým klientům, proto do svých produktových katalogů půjčku bez doložení příjmu vůbec nezavádí. Tento finanční produkt je tedy neodmyslitelně spojen zejména s nebankovními společnostmi.

Nezoufejte! Vaše situace má řešení!

Pokud vás následující řádky od půjčky bez doložení příjmů odradily, pak to nebylo jejich účelem. Jestliže je váš příjem nízký nebo jej z nějakého důvodu nechcete prokazovat, není nic lehčího, než zamířit se svou žádostí k nějaké z nebankovních společností, které se na tento produkt v hojné míře specializují. I zde je ovšem na místě pečlivě vybírat a nenechat nic náhodě.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *