Co je půjčka bez registru a jak funguje?

Půjčka bez registru je nebankovní půjčka. Při jejím sjednávání poskytovatel nenahlíží do registru dlužníků na to, zda tam máte negativní záznam. Jde o oblíbený typ půjček zejména mezi zákazníky, kteří se do registru dostali díky pozdě zaplaceným splátkám a pro banky jsou tak nedůvěryhodné. Půjčky bez registru nabízí celá řada ověřených poskytovatelů. Je složité se v jednotlivých nabídkách orientovat, takže je výhodnější používat online srovnání.

Nejoblíbenější půjčky bez registru jsou půjčky online. Sjednáte si je, aniž by jste opustili teplo domova. Stačí zaslat jednoduchý formulář a okamžitě víte, zda je půjčka schválena nebo ne. V případě kladného posouzení vám jsou peníze obratem odeslány na váš bankovní účet. Aby vám byly půjčky poskytnuty, musíte být osoba starší 18 let. Nepotřebujete žádný jiný dokument než platný občanský průkaz. U krátkodobé půjčky vám poskytnou půjčky bez registru do 12 000 korun. Noví zákazníci mají k dispozici částky nižší. Po každé spolehlivě vrácené půjčce roste jejich bonita i limit půjček. Další výhodou těchto půjček je absolutní volnost na co peníze použijete. Podmínkou je vrátit peníze v řádném nebo prodlouženém termínu. U půjčky nepotřebujete mít ručitele ani zástavu, protože jde pouze o nižší částky. Půjčky jsou velmi flexibilní, takže si sami nastavíte kolik potřebujete půjčit, na jak dlouho a hned vidíte, kolik budete muset vrátit. Díky tomu si přizpůsobíte půjčku svým finančním možnostem.

Krátkodobé nebankovní půjčky můžete různě porovnávat a vybírat. Pokud je zde první půjčka zdarma, můžete si je vyzkoušet bez jakéhokoliv poplatku. Jestliže vám nebude vyhovovat, peníze pouze vrátíte v takové výši, v jaké jste si půjčili. Chcete však využít služeb znovu? Můžete kdykoliv. Počítejte však s tím, že vám bude účtován poplatek. Půjčka zdarma je určena výhradně novým zákazníkům.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *