Jaké existují půjčky bez doložení příjmu?

Ptáte se na to, jaké jsou na našem trhu druhy půjček? Pokud si segment úvěrů zmapujeme opravdu detailně, můžeme narovinu říci, že typů je zde několik desítek. A některé se ještě větví do několika dalších možností. Příkladem je půjčka bez doložení příjmu 30000, u které si jasně ukážeme, jak dnes může vypadat. A začneme možností nejjednodušší. Tou je segment mikropůjček. Ne vždy zde sice může být dostupná zmíněná částka, ale podmínky získání jsou stále stejné. Vše proběhne online, během několika minut, v pohodlí domova. Obejdete se bez dokládání příjmu, nahlížení do registrů, ale i dalších formalit, které mohou být spojeny se samotným vyřízením.

Klasika rozhodně nezklame

Druhou možností jsou úvěry klasické. Tedy ty spotřebitelské, které mohou být účelové, ale i neúčelové. Zde můžou mít nebankovní půjčky bez doložení příjmu jak podobu úvěrů, které jsou účelové, tak mohou být také neúčelové. Na co bychom neměli zapomínat, to jsou rozhodně částky, které jsou v daném směru dostupné. Mohou to být desetitisíce korun, stejně jako to mohou být i statisíce. Kromě toho, že nemusíme dokládat příjem, často není nahlíženo ani do registrů. Určité podmínky bonit zde však jsou. A tak pokud je nesplňujeme, jsme buď odmítnuti, nebo je nezbytné začít hledat ručitele.

Dosáhnete na miliony? Hravě

I když si mnoho lidí myslí, že statisíce jsou u těchto půjček maximum, je to jeden velký omyl. Pokud máme být konkrétní, je třeba se podívat na to, že dosáhnout lze i na miliony korun českých. Je pravdou, že rychlé půjčky bez doložení příjmu nám je určitě nenabídnou. Tím segmentem, který nám je nabídne, jsou totiž takové půjčkové produkty, u kterých bude třeba ručit nemovitostí. A to třeba naším pozemkem, stejně jako bytem, nebo domem. Pokud to ale uděláme, máme jistotu, že i bez doložení zaměstnanecké nebo podnikatelské mzdy bez potíží dostaneme i na milionové částky. A ty budou na cokoliv!

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *