Půjčka bez dokládání příjmu ihned na účet

Nejenom, že při výběru půjčky hledíme na to, aby byla výhodná. Pokud nechceme být zklamáni, je dobré hledět také na rychlost vyřízení, stejně jako jednoduchost samotného poskytnutí finančních prostředků. Podívejme se společně na to, co dnes může primárně nebankovní trh nabídnout a proč jsou půjčky bez doložení příjmu stále oblíbenější. Konkrétních pozitiv je totiž více než dost. Tím prvním je například také to, že peníze není problémem využít na cokoliv, aniž byste konkrétní účel museli kdykoliv a komukoliv uvádět.

Nejenom pro nezaměstnané

Dalším pozitivem tohoto úvěrového produktu je přirozeně také to, že není nutné dokládat informace o příjmu. Logicky se tedy dá říci, že primárně je tento úvěr určený osobám, které jsou nezaměstnané. Požádat si však může i řada dalších lidí. Jako příklad uveďme:

  • Osoby v invalidním a starobním důchodu
  • Matky na mateřské dovolené
  • Studenti

Kromě těchto skupin je tato půjčka lákavou možností i u osob, které vydělávají. Tedy u podnikatelů, stejně jako například zaměstnanců. Zkrátka a jednoduše je to půjčka ihned každému. Ti primárně ocení hlavně to, že peníze získají bez nutnosti shánět potvrzení, které by bylo spojeno se složitou administrativou.

Peníze přímo na váš účet

Unikátní je daný úvěr také v tom, že ho dostanete přímo na váš bankovní účet. Není proto nutné v podstatě jakékoliv osobní schůzky, které jsou mnohdy nedílnou součástí hotovostních půjček. Samotná žádost tak může být vyřízena z pohodlí vašeho domova, bez nutnosti kamkoliv kdykoliv chodit. Dále rozhodně oceníte také to, že se obejdete i bez případné administrativy, jako je nutnost podpisu smlouvy. Na závěr dodejme, že řada poskytovatelů má i několik bankovních účtů. Finance následně zasílají z těch, které jsou ve stejné bance, jako účet žadatele. Díky tomu připsání peněz netrvá déle, než pár vteřin.

Vyřízení je otázkou několik minut

Zmínili jsme možnost rychlého bankovního převodu, což však není jediné pozitivum, které se k tomuto úvěru váže. Zapomínat nesmíme také na to, že rychlé půjčky se pyšní doslova bleskovým vyřízením. Máme-li být konkrétnější, tak obvykle stačí skutečně jenom několik málo minut, než dojde k tomu, že jsou peníze odeslány na váš účet. Na samotné rychlosti má vliv nejenom to, že se vyhnete administrativě, ale zcela určitě také to, že schvalovací proces je automatický.

Kolik si lze půjčit?

Na závěr dodejme, že už to nejsou jenom stokoruny a nižší tisíce, jelikož tento segment umí nabídnout třeba i 30 000 Kč. I když mohou být takové sumy lákavá, nezapomínejme na kratší splatnost, stejně jako na úrok. Pokud už půjčku potřebujeme, žádejme si jenom o sumu, která nám přijde vhod. Jedině tak eliminujete zbytečné a nadměrné zadlužování, které by mohlo vést k finančním problémům.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *