Kdo půjčí bez doložení příjmu – Přehled a srovnání poskytovatelů

Pokoušet se hledat někoho, kdo Vám půjčí bez doložení příjmu může být frustrující. Zvláště pak, pokud k tomu používáte například Seznam.cz nebo Google.cz. Pokud do vyhledávače zadáte například „půjčka bez doložení příjmu“, tak Vám začnou vyskakovat jednotlivé nabídky. A vy nevíte, kterou si vybrat. Na prvním místě například HomeCredit.cz, na druhém nějaký neznámý zprostředkovatel a na třetím Ferratum.cz. A tak dále a tak dále. Koho si vybrat? Jak si je srovnat. Jak vím, že někde na internetu není lepší nabídka?

Udělejte si kompletní srovnání půjček bez dokládání příjmů

K nalezení takovéto půjčky je tedy mnohem lepší specializovaná služba, než klasické vyhledávače.

Jednou z největších srovnávacích služeb je Srovnání nebankovních půjček, nalezení nejvýhodnějších a nejlevnìjších. Jedná se o internetových srovnávač, který je zaměřen především na nebankovní produkty. V jeho nabídce ovšem nalezneme i největší české banky. A je si tak možno i porovnat, nakolik se liší podmínky bank a nebankovních firem.

Vše funguje na jednoduchém principu.

– První krok – odklikejte, jaké podmínky jste schopni splnit (tedy bez doložení příjmu).

– Druhý krok – vyberte si, jestli chcete zobrazit bankovní či nebankovní nabídky. Či oboje dvoje.

– Třetí krok – nastavte si od kolika do kolika chcete půjčit. A je hotovo!

Pokud jste si například nastavili, že nechcete dokládat příjem, máte zájem jen o nebankovní podmínky, tak vám vyšlo rovnou 8 společností! Které jsou Vám ochotny půjčit bez doložení příjmu.

Jak si následně srovnat a vybrat poskytovatele

Díky přehledné tabulce je  nyní si udělat srovnání mezi jednotlivými nabídkami. Například vidíme, že většina společností je schopná peníze vyplatit ještě dnes – Délky vyřízení se pohybuje mezi 5 až 30 minutami. Ale Bankerat.cz a Acema.cz žádosti vyřizují až neuvěřitelné 2 týdny. Takže tyto dva poskytovatele vyřadím a zbývá mi 6 nebankovních firem, které mi půjčí bez doložení příjmu ještě dnes.

Dívám se na další parametry (např. Maximální výše půjčky) a vyřazuji další a další nabídky. Až nakonec zjistím, že z daného srovnání mi nejvíce vyhovuje například JaponskaPujcka.cz. Nyní mohu kliknout na tlačítko Online žádost a požádat přímo na jejich stránkách. Tento srovnávač půjček nabízí jen srovnání, není zprostředkovatelem, žádost si musíte vždy podat přímo u poskytovatele. Vaše osobní data se tak nedostanou do rukou třetí osoby.

Pokud si ovšem nejste jistí a rozhodujete se mezi dvěma konkurenčními nabídkami? V tom případě u každé z nich můžete kliknout na zelené tlačítko Info, které Vás zaveden na podrobnější informace o daném produktu. Zde nalezneme například reprezentativní příklad, podmínky schválení, sjednání a splácení nebo třeba i rozbor, pro koho je tento produkt vhodný a pro koho nevhodný. Díky takto detailním informacím je pro každého již jednoduché dospět k rozhodnutí, která nabídka je nejvýhodnější. A kterou půjčku bez doložení příjmu si ze srovnání vybrat. Srovnání naleznete na stránkách http://www.srovnavacpujcek.cz/ (viz rovněž odkaz výše).

Kdo půjčí za jakých podmínek, kompletní přehled

Toto srovnání je výborné i k získání přehledu, kdo Vám půjčí a za jakých podmínek. Můžete se tak například podívat, kdo by Vám byl ochoten půjčit bez registru. Jaké částky Vám by tito poskytovatelé nabídli. Můžete si tak zkoušet různé varianty a variace. Například pouze bez doložení příjmu. Nebo bez doložení příjmu a současně i bez nutnosti mít jakýkoliv pravidelný příjem. Nebo aby nebylo nahlíženo do bankovního registru.

S každým kliknutím se aktualizuje výpis. A vy ihned vidíte nejen kdo půjčí, ale i kolik a jaké bude vyžadovat podmínky. A v neposlední řadě ihned i vidíte, jak dlouhá je doba vyřízení. A máte k dispozici přímý odkaz na oficiální www stránku poskytovatele daného produktu.

Chcete-li tento srovnávač navštívit, můžete tak učinit na adrese www.srovnavacpujcek.cz. Porovnání je bezplatné a k získání výsledků se nemusíte ani registrovat či vyplňovat své osobní údaje.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *