S nebankovní hypotékou se může dostat k penězům i dlužník

Nedostává se Vám peněz, které byste nutně potřebovali? Situace, kdy potřebujeme sehnat peníze co nejrychleji, může být opravdu mnoho. Jenomže problém nastává, pokud si je nemáte kde půjčit. Jestliže jste se například ostali do registru dlužníků, potom těžko můžete počítat s tím, že Vám banka půjčí. Naštěstí jsou tu ale možnosti, jak získat i velkou částku peněz bez banky. Tou možností jsou nebankovní hypotéky.

korunky

Nebankovní hypotéky mají mnohem mírnější kritéria pro jejich poskytnutí, než v případě banky. Ačkoliv někdo se nebankovní hypotéky obává, ve skutečnosti je opravdu férová a není z čeho mít strach. Ba naopak. Dokonce tuto formu hypotéky vyhledávají i lidé, kteří by pochodili i v bance. Kvůli snadnému a rychlému vyřízení a výhodným podmínkám se ale raději obrátí na nebankovní hypotéku.

Jaký je mezi bankovní a nebankovní hypotékou rozdíl?

Nebankovní hypotéka je poskytována společností, která nepodléhá kontrole ČNB. Díky tomu si ale může dovolit vyjít vstříc daleko více lidem. U nebankovní hypotéky nemusíte dokládat příjmy, účel hypotéky, a nedochází ani k prověřování Vaší bonity a nahlížení do registru dlužníků. Proto takovou hypotéku může získat i ten, kdo má exekuci. Je to tak schůdný způsob, jak se ji zbavit. Vždy je ale nutné opravdu pečlivě zvážit, zda budete schopni takovou hypotéku splácet.

 

Kdo tedy může nebankovní hypotéku získat? Každý, komu je alespoň 18 a maximálně 90 let. Jediné, co k tomu stačí, je zástava jakékoliv nemovitosti. Vyplaceno tak dostanete až 70 % ze její odhadní ceny a to již do 24 hodin. Splácet hypotéku přitom můžete až 30 let. A to všechno s opravdu výhodným úrokem, který je stejný, jako v bance a bez poplatků předem.

 

Půjčte si velmi rychle a výhodně a vylepšete si tak svou budoucnost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *