Vsaďte na půjčku od Via SMS s.r.o. – vyplatí se v mnoha ohledech!

Ve Španělsku, Litvě, Lotyšsku, Polsku nebo Švédsku nabízí výhodné nebankovní půjčky společnost Via SMS s.r.o., která se konečně dostala i na český trh. Její půjčka boduje výhodnými podmínkami, seznamte se s ní a nechte si výhodně pomoc, kdykoliv to budete potřebovat. Peníze na účtu můžete mít i za několik minut.

Má požádáno o licenci a zakládala APNÚ

Via SMS s.r.o. je jedna z prvních společností, která v České republice podala žádost o licenci u ČNB. Toto povinnost jí (i ostatním společnostem) uložila novela zákona o spotřebitelském úvěru, která v ČR platí od prosince 2016 (více se o ní dozvíte zde). Fakt, že společnost o licenci požádala, funguje současně jako důkaz, že se jedná o seriózního poskytovatele.

Podobnou váhu má i fakt, že se Via SMS s.r.o. patří k zakládajícím členům APNÚ (Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů). Je to dobrovolné sdružení několika poskytovatelů nebankovních úvěrů, kteří se snaží společně zlepšit podmínky v nebankovním sektoru. Členové se dokonce zavázali k tomu, že budou dodržovat společný etický kodex. V něm se mimo jiné zavazují k tomu, že budou klientům poskytovat pravdivé a komplexní informace o půjčce.

Proč bude i pro vás výhodná?

Rychlá půjčka od Via SMS s.r.o. je dostupná 24 hodin denně na webu společnosti. Žádost se podává skrze formulář, ke každé další žádosti stačí poslat SMS zprávu. Nejvýhodnější je pro ty, kdo si půjčují poprvé. Mohou si totiž až na 30 dní půjčit zdarma až 8000 Kč. Výhodu má také každý, kdo má účet u České spořitelny, MONETA Money Bank nebo Fio banky. U stejných bank má účet i Via SMS, takže peníze na účtu žadatele se objevují zpravidla do několika minut od schválení žádosti. U ostatních bank může převod trvat až 2 pracovní dny, což ale také není nijak dlouhá doba. Nebankovní půjčka je určena pro každého zaměstnaného ve věku 20 až 68 let.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *