Ano! Půjčka bez dokládání příjmu je tu pro vás

Tak přesně těmito slovy začíná většina inzerátů slibující půjčky bez dokládání příjmu. Jak je to ale s tímto druhem půjčky? Opravdu máte šanci získat větší, či menší finanční injekci s tím, že je vás příjem minimální nebo dokonce žádný? V následujícím článku uvedeme věci na pravou míru.

Jak je to s půjčkami bez dokládání příjmu?

Na tento druh půjček můžete na českém trhu skutečně narazit, nejčastěji se však bude jednat o nebankovní sektor, který bude tento druh půjček poskytovat. V bance budou chtít téměř ve sto procentech dokládat, jak vysoký je váš měsíční příjem a pozornému očku bankovního úředníka neujde ani vaše finanční minulost. Půjčky bez potvrzení tedy u banky rozhodně nečekejte.

Kde tedy hledat půjčky bez potvrzení příjmu?

Odpovědí jsou seriózní nebankovní instituce. Jejich obsáhlý výčet naleznete na internetu nebo v inzertních novinách. Půjčky bez potvrzení příjmů u nebankovních institucí můžete získat opravdu rychle. U většiny společností je možno zažádat o schválení půjčky pěkně z pohodlí svého domova. Jako žádost poslouží internetový formulář, jehož vyplnění vám nezabere více, než pár minut. Následně vás bude kontaktovat zástupce společnosti s konkrétními podmínkami.

Jaká rizika u těchto druhů půjček hrozí?

Problém může být se samotnou institucí, která půjčky nabízí nebo zprostředkovává. Pokud narazíte na nesolidního poskytovatele půjčky, může se vaše naděje na finanční injekci rozplynout doslova jako pára nad hrncem. Pokud si nevíte rady s výběrem vhodné instituce, vždy si najděte všechny dostupné reference, případně názory klientů společnosti. Pokud po vás požaduje společnost úhradu jakékoli zálohy nebo poplatky předem, buďte ještě obezřetnější. S největší pravděpodobností se totiž jedná o podvodníka, který se snaží vydělat na finančních potížích svého okolí.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *