3 výhody TESCO půjčky

Obchodní řetězec TESCO pružně reaguje na potřeby svých klientů. A právě z tohoto důvodu se rozhodl zpřístupnit novou finanční službu – TESCO půjčku. Tento druh půjčky již našel svou cílovou skupinu a nutno podotknout, že obliba produktu i nadále stoupá. Připravili jsme pro vás přehled těch nejzajímavějších výhod, které můžete v rámci TESCO půjčky čerpat.

1. Půjčku zařídíte ihned při nákupu

S TESCO půjčkou můžete získat finanční obnos ve výši 30 000 – 500 000 Kč. Vyřízení půjčky je velmi snadné a probíhá přímo na stánku finančních služeb v každé větší prodejně TESCO. Vyplnění žádosti o půjčku vám nezabere více, než pár minut. Pokud se vám nechce zařizovat půjčku přímo v TESCO prodejně, můžete vyplnit také speciální kontaktní formulář, online formulář nebo zavolat na bezplatnou zákaznickou linku.

2. Rychlost poskytnutých prostředků

TESCO půjčku můžeme charakterizovat také jako rychlou půjčku. Své peníze totiž získáte do 48 hodin od schválení podané žádosti. Následně s nimi můžete nakládat, jak jen uznáte za vhodné. Doba splacení půjčky se pohybuje v rozmezí 12 až 96 měsíců. TESCO půjčka poskytuje také garanci týkající se částky, kterou budete měsíčně splácet. Tato částka je vždy konstantní a předem domluvená již při schválení.

3. 51 dní bez úroků

Obchodní řetězec TESCO navázal v oblasti finančních služeb spolupráci se společností Home Credit. Stalo se tak 1. dubna 2010 a TESCO nyní nabízí nejen spotřebitelské úvěry na zakoupené zboží, ale také hotovostní úvěry a kreditní karty. Nespornou výhodou této spolupráce je 51 denní bezúročné období, které schválením půjčky získáte. Pokud do tohoto termínu vrátíte veškeré vypůjčené prostředky, nezaplatíte na úrocích ani korunu. Pořídíte-li si také speciální kreditní kartu, za každý nákup získáte body, které je možno následně vyměnit za velmi zajímavé odměny.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *