3 výhody chytré SMS půjčky

1Způsobů, jak v dnešní době sjednat půjčku je celá řada. Buďto se můžete dostavit přímo na pobočku dané banky nebo nebankovní společnosti, u které hodláte o půjčku zažádat, nebo jednoduše vyplníte online formulář, který dnes již uveřejňuje drtivá většina společností na svých oficiálních stránkách. Půjčku však můžete vyřídit také telefonicky nebo prostřednictvím jedné SMS zprávy. A právě na SMS půjčky se zaměříme v následujícím článku. Jaké výhody s sebou nesou?

Výhoda č. 1 – půjčka pro všechny

SMS půjčky zpravidla poskytují zejména nebankovní instituce. Na ty se obracejí zvláště klienti, kterým byla půjčka u banky z nějakého důvodu zamítnuta. Tím důvodem může být záznam v registru dlužníků, nedostatečná bonita žadatele nebo minimální, případně žádný příjem. Nebankovní společnosti jsou ke svým klientům daleko vstřícnější a často neřeší ani záznam v registru dlužníků ani výši příjmu. O SMS půjčku tedy může zažádat takřka kdokoli. Vždy si však nezapomeňte přečíst podmínky konkrétní společnosti.

Výhoda č. 2 – rychlost poskytnutých prostředků

O půjčku můžete zažádat prostřednictvím jedné SMS zprávy. Hned obratem vás bude kontaktovat zástupce dané společnosti, který s vámi probere veškeré detaily nezbytné pro vyřízení SMS půjčky. Pokud budete chtít peníze poukázat na bankovní účet, můžete je obdržet v časovém horizontu 24 hodin (dle konkrétní banky).

Výhoda č. 3 – ihned víte, na čem jste

Na základě odeslané SMS vás společnost ihned vyrozumí o tom, jaké podmínky jsou pro schválení půjčky nastavené, a zda je splňujete. Na rozdíl od online půjček, u kterých musíte čekat několik hodin na informaci o schválení, či zamítnutí, u SMS půjček víte vše takřka okamžitě a obratem. Směle tedy můžeme tvrdit, že SMS půjčky šetří váš drahocenný čas, který – jak všichni víme – znamená peníze.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *