SMS půjčky – co od nich můžete čekat?

SMS půjčky – co od nich můžete čekat? Stále jednodušší podmínky a požadavky. To je směr současných půjček, jež se vyznačují větší rychlostí, flexibilností, otevřeností a zejména jednoduchostí. Už nemusíte být matematik, abyste si vypočítali úrokovou sazbu či měsíční splátky. Vše je vám přineseno na stříbrném podnose. Není proto žádným divem, že už i SMS půjčky mají ve světě financí své stálé místo.

SMS půjčky – co od nich čekat?

Jenže co vlastně od takové půjčky můžete očekávat? Za prvé se jedná o nízké částky. Přes SMS zprávu si u jakékoliv společnosti, jež poskytuje SMS půjčky, nemůžete sjednat žádnou miliónovou půjčku, ale pouze několikastovkový, maximálně tisícový úvěr. To je nejvýhodnější pro lidi, kterým chybí penízky před výplatou, nebo kteří mají aktuálně nečekaně vysoké výdaje.

Nikdy nesplácíte roky

Za druhé se jedná o krátkodobou půjčku. Žádná SMS půjčka není sjednávána na více než pár měsíců. Roky tedy rozhodně nehledejte a ani s nimi nepočítejte. Opět je to situace nejvýhodnější pro rychlou finanční výpomoc, či pro možnost rychle splacených a uhrazených závazků. Dalším typickým znakem SMS půjček jsou jejich velice jednoduché podmínky. Nebudete tedy muset studovat štosy papírů a smluv, abyste se v jejích podmínkách, úrokových sazbách, poplatcích, přeplacených částkách a splátkách vyznali. To je výborné pro ty, jež právě na toto „studium“ nemají ve svém náročném pracovním rozvrhu čas.

SMS půjčka neřeší, kdo jste

Posledním typickým znakem SMS půjček jsou nízké nároky na klienta. Mnohdy nemusíte mít žádný příjem, ve většině případů nebudete muset dávat cokoliv do zástavy, hledat ručitele, doložit nebo podepsat směnku, nebo v neposlední řadě dokládat svoji „splátkovou bezúhonnost“. SMS půjčka je tedy oproti ostatním finančním produktům vhodná prakticky pro každého, kdo ji je do smluveného termínu schopen splatit. Avšak to všechno výše vypsané ještě nezaručuje, že bude SMS půjčka výhodnější nežli například obyčejná půjčka!

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *