Kde na vás čeká inzerce půjček typu „souhlasím se vším“?

Kde na vás čeká inzerce půjček typu „souhlasím se vším“?Slyšeli jste někdy o půjčkách typu „souhlasím se vším“? Takové půjčky jsou zde zpravidla připraveny pro osoby – problémové klienty, kteří mají buďto záznam v registru dlužníků, nedostatečný nebo žádný příjem, či se dostali do situace, v níž jim banka ani řada nebankovních společností nepůjčí. Jak tyto půjčky vlastně fungují, kde jich najdete bohatou zásobu a v čem tkví jejich největší riziko? To vše, a ještě mnohem více vám prozradíme na následujících řádcích.

Inzerce půjček typu „souhlasím se vším“ je především na internetu

Asi nejvíce těchto typů půjček naleznete na řadě internetových stránek, které se zabývají nebankovními půjčkami. Ano, čtete správně – u banky tento typ půjček jednoduše neobjevíte. Stačí si zadat do svého internetového vyhledávače magickou frázi: „inzerce půjček souhlasím se vším“ a ihned před sebou uvidíte řadu portálů, které se právě na tyto půjčky specializují.

S čím vlastně budete souhlasit?

U těchto půjček si zpravidla odsouhlasíte vysoký úrok, budete muset poskytnout ručitele nebo zástavu ve formě nemovitosti. Možná, že budete souhlasit i s podpisem rozhodčí doložky a dříve jste mohli souhlasit i s podpisem směnky. Mějte na paměti, že se jedná o produkt, ke kterému byste se měli uchylovat až v krajním případě. Pokud se totiž dostanete do svízelné situace, v níž nebudete schopni dostát svým závazkům, můžete přijít o vybavení bytu, nemovitost či automobil.

Jak vybrat konkrétní společnost?

Ještě předtím, než o půjčku u dané společnosti zažádáte, si vždy najděte maximum dostupných informací o jejich produktech, ale i obchodních podmínkách. Zkontrolujte výši úroku, ale také hodnotu RPSN. Od věci nebude ani brouzdání na internetu a v online diskuzních fórech či vláknech. Zde se totiž můžete dozvědět spoustu zajímavých informací od spokojených, ale i nespokojených klientů.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *