Hypotéka bez doložení příjmů dává možnost každému

Jestliže jste se rozhodli požádat svou banku o hypotéku, možná Vás překvapilo, že Vám nechce vyjít vstříc. Nebo jste to ani nezkoušeli, protože je Vám jasné, že nejste takovým klientem, který by hypotéku mohl získat. Ať už je to kvůli nízkým příjmům, či záznamu v registru dlužníků. Jenomže příjmy, které by na získání hypotéky byly dostačující, má opravdu jen málokdo a do registru se můžete dostat raz dva. Kromě těchto dvou věcí se ale při schvalování hypotéky zkoumají také Vaše náklady a splátky u jiných společností.  Takže i když jsou třeba Vaše příjmy dostatečně vysoké, banka může vyhodnotit Vaše náklady jako již příliš velké a hypotéku Vám také zamítnou.

kováky

Je tedy nějaká možnost, jak se vyhnout tomuto zdlouhavému schvalování, které často končí neúspěchem? Jistě že ano, stačí požádat o hypotéku bez doložení příjmu.

Hypotéka bez doložení příjmů nepožaduje žádné potvrzování příjmů a nemusíte se bát ani nahlížení do registrů, či prokazování účelu. Je to zkrátka taková forma hypotéky, která je dostupná pro každého a to velmi snadno a rychle. Jaké jsou tedy rysy hypotéky bez doložení příjmů?

  • Půjčit si může každý, komu je 18 až 80 let
  • Hypotéka se zástavou nemovitosti – dostanete až 70 % z odhadní ceny nemovitosti
  • Neplatíte žádné poplatky předem, dokonce ani odhad nemovitosti
  • Nízký úrok již od 4 % p.a.
  • Volitelná doba splácení až na 30 let
  • Peníze u Vás již do 24 hodin od požádání a zaslání fotografií nemovitosti

U hypotéky bez doložení příjmů tedy nezáleží na tom, jaké máte příjmy, či v jaké jste finanční situaci. Jediné, na čem záleží, je zda můžete Vy, nebo někdo z vašich blízkých poskytnout nemovitost k zástavě. Pokud ano a jste plnoletí, potom se již budete moci těšit na peníze, které můžete využít podle svého uvážení. Dokonce i na vyplacení exekuce.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *