Konsolidujte stávající úvěry a významně uspořte na úrocích

Pokud máte několik různých půjček a jejich splácení už jednoduše nezvládáte, není důvod k předčasným obavám. Můžete vše obratem změnit, protože klasická konsolidace je bez nejmenší nadsázky dostupná úplně každému. Není třeba podepisovat obsáhlé smlouvy ani nic podobného, řešení je snadnější, než možná vůbec čekáte. A ušetřit na úrocích – kdo by nechtěl, že?

Přehledná smlouva, stoprocentní garance dodržení podmínek

Sloučit půjčky, to dnes už není nic těžkého. Důležitější je najít prověřenou firmu, která celý proces zařídí za vás a vším důkladně provede. Konsolidace půjček i v řádu statisíců rozhodně není nic nemožného, vyřízení je pak zcela bezplatné – a dokonce i bez nutnosti podstupovat sérii osobních schůzek, které jen stresují a rozptylují. A to nejlepší, vše bude hotové opravdu brzy. Stačí přemýšlet – neplatíte úroky navíc, neplatíte poplatky navíc, vše bude vlastně celkem snadné. Tak proč váhat?

kalkulačka

Náklady na půjčky jsou někdy poměrně vysoké a mají tak bohužel jedno společné – neúměrně zatěžují rodinný rozpočet. Toho se však lze obratem zbavit, protože firmy, které nabízejí konsolidaci půjček, vyřeší podobný problém doslova v řádu několika hodin. Hlavní je, že dostupné jsou úplně všem! A jaké jsou konkrétní podmínky pro bezproblémovou a rychlou konsolidaci předchozích úvěrů?

  • Mít nejméně dvě různé půjčky u odlišných poskytovatelů, které jsou již po splatnosti nejméně třicet kalendářních dnů. Dvě půjčky u jedné banky nestačí, musíte mít dva různé věřitele.
  • Pečlivá dokumentace k úvěrům, jež hodláte konsolidovat. Také podklady o tom, kde pracujete (nebo jak podnikáte) a k tomu ještě nejméně dva doklady totožnosti.
  • Kopii posledního výpisu z účtu. To je velmi důležité, zprostředkovatel konsolidace si musí ověřit, že opravdu pracujete – a dostáváte plat nebo podnikáte a faktury jsou propláceny.

Nabídka konsolidace půjček je samozřejmě pokaždé trochu odlišná. Je možné touto cestou refinancovat ale nejen klasické spotřebitelské úvěry, staré třeba několik let, ale i dluhy pocházející z kreditních karet nebo kontokorenty. Srovnat půjčky a konsolidace tak není vůbec nic těžkého. Jasno budete mít navíc už během příštích pár minut!

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *