Hypotéka bez registru může být řešení vaší exekuce

Dostali jste se do tíživé finanční situace a nevíte, jak z ní ven? Dostat se do finanční tísně není v dnešní době zas tak obtížné. Ba právě naopak. Většinou stačí zapomenout zaplatit nějakou složenku a z pár tisícové položky se může vyšplhat i desetitisícová. Jenže kde potom vzít peníze na zaplacení? Většina lidí právě nemá kde je vzít, a proto je čeká exekuce.

 

V takové situaci ale nemusíte myslet hned na nejhorší. I tady však existují různá východiska a problém můžete během krátké chvíle vyřešit. Jedním z takových řešení je hypotéka bez registru, která jako jediná půjčí i tam, kteří jsou vedeni jako dlužníci.

 

Hypotéka bez registru nebere Vaše dluhy jako překážky k jejímu poskytnutí. Ba právě naopak. Na její poskytovatele se můžete obrátit i s tím, že potřebujete exekuci vyplatit. Oni již se postarají o to, abyste ze situace vyšli co nejlépe.

Eura

Samozřejmě, že ani tato hypotéka není zcela bez podmínek. Oproti ostatním hypotékám jsou tyto podmínky opravdu mírné. Stačí pouze, pokud je Vám 18 až 90 let a máte možnost zastavit nemovitost, nebo bude někdo z Vašich blízkých stát se spoludlužníkem a ručit nemovitostí svou. Potom již můžete získat až 70 % z odhadní ceny nemovitosti a to za méně než 24 hodin! Hypotéku však můžete splácet až po dobu 30 let.

 

Je taková hypotéka výhodná?

Rozhodně ano! Úrok je totiž naprosto srovnatelný s bankovním úrokem a díky dlouhé době splatnosti nejsou splátky nijak vysoké. Přitom Vás nečekají ani žádné poplatky předem. Dokonce i odhad nemovitosti budete mít zdarma. Stačí si tedy o nebankovní hypotéku požádat online a poskytnout fotografie nemovitosti, kterou chcete zastavit, ať už je to dům, garáž, chata, či chalupa. Peníze potom mohou být Vaše již během několika málo hodin od podání těchto podkladů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *